Pala grupa dilera u Čačku, krivična prijava i protiv jedne maloletnice: Policija zaustavila fijat punto a onda se odmotalo klupko     ·     Oglasio se MUP o ranjavanju policajca u Beogradu     ·     Produžen pritvor za trojicu aktivista iz Novog Sada     ·     Smračilo se kao da je noć, a onda je krenula jaka oluja: Nevreme opustošilo sela oko Gornjeg Milanovca, šteta na usevima i lokalnim putevima     ·     Mrtva srneća divljač u gepeku, u stanu meci za lovačku pušku: Uhapšena dvojica muškaraca iz Kraljeva zbog nezakonitog lova     ·     Poharali plaže na Crnogorskom primorju: Trojica Podgoričana u Budvi krali ležaljke, ventilatore i rashladne vitrine     ·     Povišen stres, pritisak i problemi sa disanjem: Zbog ovih tegoba Kragujevčani su tokom poslednja 24 sata najčešće zvali Hitnu pomoć     ·     Zrak sunca nekad čekam i po sat vremena: Mladi Branko iz Čačka u digitalnoj eri želi da sačuva duh zavičaja - njegove fotografije govore više od 1.000 reči     ·     Ovo je Most ljubavi na prelepom mestu u Srbiji: Srušilo ga klizište, ali je opet zablistao u punom sjaju     ·     Konačno i nas neko da se seti, posle nekoliko decenija imaćemo normalan put: Meštani sela kod Kosjerića dočekali novi asfalt, biće višestruko skraćen put do Divčibara (FOTO)     ·     Sekli državnu šumu kao da je njihova: Policija razotkrila drvoseče u Bijelom Polju i Mojkovcu, usledile krivične prijave     ·     Polovina javnih česmi u Kragujevcu ima ispravnu vodu za piće, druga polovina nije bezbedna     ·    


Autor: RINA.rs

news

Gori šuma iznad Priboja: Ogroman požar bukti već satima, jak vetar otežava posao vatrogascima-spasiocima (FOTO)


Priboj - Veliki šumski požar zahtatio je Banjsko brdo kod Pribojske banje, a od juče gori površina od nekoliko hektara. Vatrogasno-spasilačke ekipe već satima se bore sa vatrenom stihojom, ali im loši vremenski uslovi otežavaju gašenje požara.

- Sve vreme duva jak vetar, koji ponovo raspiruje vatru na mestima gde je požar lokalizovan. Čitavo brdo iznad Pribojske banje prekriveno je gustim dimom. Plašimo se da vatra ne dođe do kuća, kažu za RINU meštani.

Za sada uzrok požara nije poznat, a gore nisko rastinje i velika površina pod šumom.


10.03.2024.



Fotografije



x
  Prijava na RINAPRO