Trubači i baklje, ovako SNS slavi ubedljivu pobedu u Lučanima: Glišić kaže - nikad nismo dobili veći broj glasova ovde, blokaderima je odzvonilo (FOTO)(VIDEO)     ·     Istorijski rezultat, 10:0 za SNS: Vučić proglasio pobedu u svih deset lokalnih samouprava na današnjim izborima     ·     Kordon policije u centru opštine, blokaderi skandiraju: Situacija u Lučanima već na ivici incidenta, čekaju se prvi rezultati lokalnih izbora (FOTO)(VIDEO)     ·     Dragačevci pojurili na izbore, jako visoka izlaznost: Do 18 sati u zapadnoj Srbiji u svakoj opštini pravo glasa iskoristilo preko 70 odsto građana     ·     Sada i zvanično: Ivan Milićević novi je dekan Fakulteta tehničkih nauka u Čačku - cenjeni profesor izabran ubedljivom većinom glasova     ·     Preko 60 odsto, građani na zapadu Srbije hrle na izbore: Ovo je izlaznost do 16 sati, birališta otvorena do 20 časova     ·     Nevreme paralisalo Srbiju: Reke pretile da se izliju, gradovi pod vodom, službe u punoj pripravnosti (FOTO)     ·     Sve je u plamenu: Zapalilo se vozilo kod Užica, buktinja pored glavnog puta     ·     Neverovatne zimske slike iz sela Polom: Snežni nanosi preko jednog metra, meštani se jedva probijaju do svojih kuća (FOTO)(VIDEO)     ·     Odlična izlaznost u zapadnoj Srbiji do 14 sati: Više od polovine građana u Sevojnu i Bajinoj Bašti već glasalo, u Lučanima 47,3 odsto izašlo na birališta     ·     Blokaderi prave haos tokom izbornog dana širom Srbije, policija reaguje - evo kakvo je stanje trenutno u Bajinoj Bašti (FOTO)     ·     Ogromne gužve u Lučanima: U redu se čeka na glasanje, izlaznost do 12 sati - u Sevojnu 37,7 a u Bajinoj Bašti 32 odsto (FOTO)     ·    


Autor: RINA.rs

news

Prosto da ne poveruješ: Osamnaestogodišnja devojka sa probnom dozvolom jurila kroz Požegu duplo preko ograničenja, sustigao je presretač


Požega - Uprave saobraćajne policije, presretačem su na državnom putu Požega - Užice zaustavili osamnaestogodišnju devojku koja je upravljala automobilom marke „reno“ brzinom od 116,7 kilometara na sat, na delu puta gde je za vozače sa probnom vozačkom dozvolom ograničenje brzine kretanja 45 kilometara na sat.

- Prilikom kontrole je utvrđeno da vozilo nije bilo označeno posebnom oznakom „P“, za vozače sa probnom vozačkom dozvolom - saopštio je danas MUP.

Protiv osamnaestogodišnje devojke je podneta odgovarajuća prekršajna prijava. Ministarstvo unutrašnjih poslova skreće pažnju da je u prethodnom periodu u saobraćajnim nezgodama nastradao veliki broj mladih osoba, uključujući dve osobe koje su upravljale vozilima sa probnom vozačkom dozvolom.

S obzirom na to da se bliži vreme maturskih proslava, MUP apeluje na mlade vozače da budu odgovorni, poštuju saobraćajne propise i ne dozvole da jedan trenutak nepažnje zauvek promeni njihov život i živote njihovih porodica, navedeno je u saopštenju.


26.05.2024.



Fotografije



x
  Prijava na RINAPRO