Građani se okupili u znak podrške napadnutim demonstrantima u Čačku     ·     Vučić sa Bocan-Harčenkom o energetskoj bezbednosti i situaciji oko NIS-a     ·     Uhapšena četvorica osumnjičenih za teško ubistvo muškarca     ·     One su jako retke, a ovo selo njihovo poslednje utočište: Bivolice izuzetno dragocene životinje, njihovo mleko i kajmak odmah se prodaju (FOTO)(VIDEO)     ·     Ko najduže odleži dobija 2.000 eura: Počelo jedinstveno i neverovatno takmičenje u crnogorskom selu - kad je na imanje stigla lepa Lidija nekoliko takmičara se pokupilo i otišlo (FOTO)     ·     Kafa 160, a porcija ćevapa 670 dinara: Ovo je bašta restorana u kojoj je na Zlatiboru ručao Tito lično - danas je to moderni kompleks okružen zelenilom (FOTO)     ·     Ljudi nisu verovali kad bi nju videli, a danas je svi zovu: Danica je jedina žena molerka u opštini Raška - ponosno sa valjkom i četkom u ruci ruši sve predrasude (FOTO)     ·     Putevi Srbije upozoravaju građane: Ne otvarajte SMS poruke o navodnoj putarini i prekoračenju brzine, reč je o opasnoj prevari     ·     UKC Kragujevac pod hitnim merama: Zbog naglog porasta respiratornih infekcija od 30. septembra privremeno zabranjene sve posete pacijentima     ·     Goran Vesić će biti saslušan 17. novembra     ·     Muškarac čije je telo nađeno na pijaci u Debeljači je ubijen: Trojica odmah uhapšena     ·     Ponovo uspostavljen železnički saobraćaj nakon incidenta kod Kosjerića: Dežurne ekipe danonoćno radile na uklanjanju cisterni punih nafte     ·    


Autor: RINA.rs

news

Imali su sreće više nego pameti: Prijepoljska policija ostala u šoku, mrtvi pijani vozači seli za volan pa kružili gradom


Prijepolje – Saobraćajna policija u Prijepolju, u akciji pojačane kontrole saboraćaja tokom vikenda, otkrili su 103 saobraćajna prekršaja i sankcionisali 31 vozača koji je prekoračio brzinu i 21 vozača koji je vozio pod dejstvom alkohola.

- Saobraćajna policija odredila je zadržavanje vozaču „pežoa“ (55) koji je vozio sa 2,76 promila alkohola u organizmu, vozaču „dačije“ (41) sa 1,58 promila i vozaču „fijata“ sa 1,45 promila alkohola. Protiv svih vozača koji su učinili saobraćajne prekršaje biće podnete odgovarajuće prekršajne prijave - potvrdjeno je za RINU u prijepoljskoj policiji.

Apelujemo na vozače da ne voze pod dejstvom alkohola, kao i da poštuju sve saobraćajne propise, jer na taj način čuvaju svoj i živote drugih učesnika u saobraćaju.


21.10.2024.



Fotografije



x
  Prijava na RINAPRO