A sve nema se para, teško se živi i Zlatibor je betoniran: Kroz naplatnu stanicu u Pakovraću uoči 1. maja prošlo preko 1.000 vozila više nego prošle godine     ·     Pao bastion čačanskih blokadera: Fakultet tehničkih nauka sledeće sedmice počinje sa radom, studenti i nastavno osoblje dobili važno obaveštenje     ·     Užas u Dragačevu, još jedna tragedija: Mlađi muškarac nastradao u svojoj garaži dok je kačio priključnu mašinu na traktor     ·     Pucnjava ispred marketa u Prijepolju: Policija na nogama traga za naoružanim beguncem - napadač više od pola svog života proveo po zatvorima u inostranstvu     ·     Tri dana žalosti biće proglašeno kad se sazna dan sahrane, pomoći ćemo porodicama nastradalih: Nakon nezapamćene tragedije oglasila se i predsednica opštine Topola     ·     Preko 2.000 hektara borove, hrastove i bukove šume lek su i za telo i za dušu: Veselo iz roštiljanje i trubače na uranku u selu Koštunići (FOTO)(VIDEO)     ·     Pretužno jutro u Ljuboselu kod Topole: Ovo je domaćinstvo u kom se desila nezapamćena tragedija, baki se još uvek lekari bore za život (FOTO)(VIDEO)     ·     Rešava se decenijski problem, spas za meštane sela kod Čačka: Preko 100 domaćinstava biće priključeno na rzavsku vodu u Mojsinju (FOTO)     ·     Gužve ima, a pitanje je šta će nas sačekati kad siđemo sa auto-puta: Ovako izgleda naplatna stanica u Pakovraću, formirana kolona vozila (FOTO)(VIDEO)     ·     Zagrmele trube i na ovaj 1. maj ranom zorom kroz Čačak: Divna tradicija koja se ne menja sedam decenija, građani ih pozdravljaju sa prozora (FOTO)     ·     Država Srbija šalje helikoptere u Izrael: Gasiće požar velikih razmera u Jerusalimu     ·     Razmatra se uvođenje trodnevne žalosti u Topoli nakon tragedije: Tela nastradalih poslata na obdukciju, kad bude završena znaće se datum sahrane     ·    


Autor: RINA.rs

news

Mećava zahvatila Zlatiborski okrug od ranih jutarnjih sati, preko Borove glave do 20 centimetara snega: Na teren poslato 14 kamiona i 4 grejdera, zabrana saobraćaja za teretnjake


Čajetina - Tokom noći i ranih jutarnjih sati područje Zlatiborskog okruga zahvatile su nove snežne padavine. Palo je novih od 10 do 20 centimetara snega. Nadležne putarske ekipe su odmah upućene na teren.

- Sneg je vlažan i klizav. Na terenu je 14 kamiona i četiri grejdera. Za teretnjake sa prikolicom uvedena je zabrana za saobraćaj na putevima preko Tare i Debelog brda, Borove Glave, Zlatibora, Zlatara. Oko 20 centimetara snega je preko Borove Glave, rekao je za RINU Alen Mušanović iz Puteva Užice.

On apeluje na sve vozače da na put ne kreću bez adekvatne zimske opreme.

Obavezno je da vozači prilagode svoju vožnju uslovima na putu. Da ne pretiču čistače i da budu strpljivi, ističe Mušanović.

Sneg od jutros pada i na višim tačkama ivanjičke opštine, a tamošnje putarske službe takođe su u pripravnosti.


29.11.2024.



Fotografije



x
  Prijava na RINAPRO