Pokušali da smene predsednika opštine Lučani, pa sami između sebe nisu mogli da se dogovore i obezbede potpise: Meštani Dragačeva u neverici nakon urnebesnog poteza tamošnje opozicije     ·     Ova opština u Srbiji do sada nije imala svoju slavu, ali od sledeće godine sve će biti drugačije: Prvi dan Svetih Trojica ubuduće će biti gradska slava Nove Varoši     ·     Stabilna i časna karijera šansa za mlade ljude: Nakon konkursa koji je raspisao MUP Prijepolje dobija 12 novih policjaca - ovo su uslovi     ·     Stižu mašine u domaćinstva vrednih domaćina: Miloš i još devet poljoprivrednika dobili su subvencije od Grada Užica za kupovinu traktora - to im mnogo znači     ·     Zaboravite "labubu" ove srpske lutkice su pravi hit: Melita iz Priboja ručno hekla savršene igračke amigrumi tehnikom, sve što napravi to i proda (FOTO)     ·     Pokušaj uvoza berača iz Bangladeša i Pakistana propao zbog zakona: Berba ariljskih malinjaka zavisi od radnika sa juga Srbije (FOTO)     ·     Tražila ih cela Crna Gora zbog teških kradja i dilovanja droge: Uhapšena dvojica kriminalac u Niksići i odmah poslati na robiju     ·     Važno saopšenje "Puteva Srbije": Ne otvarajte SMS poruke koje se odnose na ovo"     ·     „Sveća prati čoveka od rođenja do upokojenja“: Slobodan iz Ježevice već 29 godina ručno pravi voštanice i čuva jedan od najstarijih srpskih zanata (FOTO)(VIDEO)     ·     Agoniji oko mosta nad Velikom Moravom koji preti da se uruši sada se nazire kraj: Meštani kruže desetinama kilometara dok čekaju potpis za gradnju novog (FOTO)     ·     Predsednik Srbije danas se sastaje sa ambasadorom Rusije     ·     Teška i neprospavana noć za kragujevačke lekare: Sve veći broj dece na odeljenju pedijatrije, dolazili pacijenti sa povredama i visokim krvnim pritiskom     ·    


Promentna ulica u centru Beograda je od danas jednosmerna


Zbog najavljene izgradnje novog kružnog toka između Starog dvora i Skupštine Srbije, ulica Dragoslava Jovanovića koja se tu nalazi od danas postaje jednosmerna.
Promena koja se dogodila, veoma je velika za vozače, jer će se saobraćaj sada odvijati iz pravca Trga Nikole Pašića ka Ulici kralja Milana.

Zbog garaže koja se nalazi na toj lokaciji, došlo je do promena ulazno-izlaznog režima same garaže. Za korisnike je bila zatvorena od petka, 6. decembra, a otvorena je jutros u 06:00 časova.

Promena smera saobraćaja uvodi se i u garaži "Pionirski park".

Novi ulaz će se nalaziti na mestu sadašnjeg izlaza, dok će novo izlazno mesto biti na poziciji trenutnih ulaza, što znači da će se rotirati.

Smer saobraćaja se menja i unutar garaže, pa iz JKP "Parking servis" apeluju na korisnike da obrate pažnju na novu signalizaciju.

 


09.12.2024.



Fotografije



x
  Prijava na RINAPRO