BEOGRAD - Četrnaestogodišnji dečak teško je povređen sinoć na Novom Beogradu nakon pada sa visine veće od 10 metara, prenosi Telegraf.rs.
Prema prvim nezvaničnim informacijama, dečak se u večernjim satima igrao sa grupom drugara na jednom brdu na Novom Beogradu.
Sumnja se da je u jednom trenutku izgubio ravnotežu i pao sa visine veće od 10 metara.
Na lice mesta odmah su izašle ekipe Hitne pomoći i policije.
Dečak je bio svestan, ali je zadobio teške povrede, zbog čega je vozilom Hitne pomoći prevezen u bolnicu.
Kako se navodi, dijagnostikom su utvrđene teške povrede kičme, odnosno ozbiljni prelomi pršljenova.
O događaju su obavešteni nadležna policijska uprava i dežurno tužilaštvo.
Na mestu nesreće obavljen je uviđaj, a policija utvrđuje sve okolnosti ovog događaja.
