Прибој – Неколико дана уназад жене у Прибоју живе у страху јер се, према речима становника, у овој општини појавио висок мушкарац са качкетом и капуљачом на глави који покушава да уђе у куће, а код неких је, како наводе, улазио и у станове, а када би затекао неког у ходнику, побегао би.
Према речима жена које су имале прилику да се сусртену са њим дотични мушкарац не бира ни време, ни место, виђен је и ујутру и увече, али оно што се често дешавало, углавном је долазио на врата жена које живе саме или недуго пошто би им супруг одлазио на посао. Прибојци су у страху јер нису сигурни, да ли се ради о воајеру, егзибиционисти или провалнику.
"Ја сам сама била са бебом и упао је у ходник, из разговара са другима схватили смо да је исто покушао још неколико пута. Није нам свеједно и страх нас је да останемо саме у кућама", каже за РИНУ житељка Прибоја.
Ова вест актуелизовала је причу од летос, када су мештанин Бањског чамца скоро два месеца живели у паници, јер се у њиховом крају појавио сличан уљез.
"Крајем лета и почетком септембра када су ђаци полазили у школу појавио се манијак, човек непознат, и код комшинице се попео на терасу, када га је она спазила побегао је. Касније се поново појављивао у Бањском чамцу, у више наврата и вртео је око истих кућа. Мештани су му правили замке и заседе, у намери да га ухвате, цео Бањски чамац дигао са на ноге али безуспешно. Укључила се била и полиција, међутим он је био очигледно мудрији од свих и избегао је замке", каже један од зитеља Бањског чамца.
Он тврди, да незнанац није био насилан те да није правио штету, већ је само плашио мештане, углавном припаднице лепшег пола.
"Хватао је за кваке врата, где је било откључано улазио је у куће, али би бежао чим би био примећен. Сви мештани су били у страху, полиција је нон стоп патролирала овим насељем. Сумњамо да је реч о психички болесном човеку", додају мештани.
Није познато да ли је уљез са Бањског чамца исти онај, којег ових дана пријављују грађани Прибоја да га виђају у градском језгру.
Према незваничним сазнањима, последњи случај није пријављен полицији а цела прича је и актуелна само на друштвеним мрежама, преко којих се грађаним шаљу апели да буду опрезни и закључавају врата кућа и станова.
РИНА

.jpg&w=640&q=72)